Відеодомофон Slinex Sonik 7 white Домофон 7" Slinex Багатофункціональний домофон Сенсорний відеодомофон
7 777 ₴
- Немає в наявності
- Код: 99-00006902
Відеодомофон Slinex Sonik 7 white Домофон 7" Slinex Багатофункціональний домофон Сенсорний відеодомофон
Sonik 7 Cloud – перший домофон у серії SONIK, у якому є переадресація вхідного виклику у мобільний додаток Slinex Smart Call. Кольори монітора можна адаптувати до будь-якого інтер'єру за допомогою двох яскравих змінних передніх панелей із комплекту. У поєднанні з основними чорними та білими кольорами пристрою у вас є широкий вибір комбінацій кольорів.
Cтиль твого настрою
У комплекті Sonik 7 Cloud ви знайдете 2 яскраві змінні передні панелі, які зможете змінювати в залежності від настрою. У поєднанні з чорним і білим основним кольором корпусу, ви отримаєте безліч комбінацій кольорів.
Адаптуйте ваш відеодомофон під будь-який інтер'єр, тим самим підкресливши свою індивідуальність.
Вражаючий звук
Звучання відеодомофона здивує навіть найвибагливіших меломанів. У Sonik 7 Cloud встановлені 2 динаміка по 2 вати, які знаходяться в окремій акустичній камері.
Завдяки цьому, відеодомофон звучить голосно і насичено. Акустична камера знижує рівень шумів і робить звук більш об'ємним.
MP3 мелодії в якості мелодії виклику
Встановлюйте улюблені mp3 мелодії як дзвінок. Завдяки новому розташуванню динаміків, звук Sonik 7 Cloud просто не має аналогів.
Він поширюється в бік слухача, а не в бік стіни, чистота значно поліпшується і ви можете використовувати відеодомофон як повноцінний mp3-плеєр.
Сенсорний IPS екран з високою роздільною здатністю
Зображення залишається яскравим і насиченим при будь-якому освітленні і під будь-яким кутом.
IPS екран передає весь спектр RGB, має кут огляду до 178 ° і не відблискує навіть під прямими сонячними променями.
Максимальна універсальність
Sonik 7 Cloud підтримує всі актуальні стандарти відеосигналу: AHD-H, TVI, CVI, CVBS. Завдяки цьому він працює практично з будь-якими аналоговими панелями виклику.
Крім того, домофон підтримує до 3-х моніторів в інтеркомі.
Подбайте про вашу безпеку
Ваш будинок завжди буде в безпеці. Sonik 7 Cloud оснащено програмним детектором руху, а також підтримує підключення апаратних датчиків. Ви зможете налаштувати повноцінну систему спостереження і завжди бути в курсі того, що відбувається за дверима
Характеристики:
| Дисплей | 7” сенсорний IPS екран 16:9 |
|---|---|
| Роздільна здатність дисплея | 1024×600 |
| Тип сигналу | PAL / NTSC / AHD, TVI, CVI (720p, 1080p) |
| Підключення | викличних панелей 2; додаткових відеокамер 2 |
| Особливості | Два динаміки на лицьовій поверхні, Окремі акустичні камери для динаміків , Можливість самостійно змінювати лицьову панель , Підтримка викличних панелей будь-якого стандарту (CVBS, AHD 1.0, AHD 2.0) , Можливість відключення підсвічування кнопки панелі , Ро |
| Додатково | Програмна детекція руху, Включення і відключення звуку вибору елементів меню , 3 звукових режими для різного часу доби , 3-х кольоровий LED індикатор подій |
| Локальна пам'ять | SD до 64 Гб |
| Живлення | 220В AC або +12-14 В |
| Робоча температура | -10 °C - 50 °C |
| Розміри | 176×133×20 мм |
| Монтаж | накладний |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 170 x 70 x 220 мм |
| Вага брутто | 0.72 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Тип встановлення | Накладної |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Монітор | |
| Монітор | IPS |
| Розмір монітора | 7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Додаткові | |
| Порт для SD-карти | Так |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Вага | 0.44 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розміри | 176×133×20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роздільна здатність екрана | 1024х600 |
- Ціна: 7 777 ₴









