Портативна складна сонячна панель Junlee 100W 19V – це зарядний пристрій на сонячних панелях потужністю 100 Вт, обладнаний виходами USB-A, USB-C, DC.
Сонячна панель Junlee 100W оснащена вихідним портом 1*USB-C (5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A) та 1*USB-A (5V/3.4A, 9V/2.5A, 12V/2A) , і навіть виходом DC 19V/5.26A. Заряджаючи кілька невеликих пристроїв одночасно, підготуйтеся до роботи зі своїми смартфонами та планшетами (iPhone, iPad, Samsung Galaxy), GPS, цифровими камерами і т.д.
Вбудований удосконалений чіп забезпечує ефективність зарядки на 30% швидше, ніж у традиційного контролера. Інтелектуально ідентифікує пристрій і максимально збільшує швидкість його заряджання, захищаючи пристрої від перезаряджання та перевантаження. Зарядний струм контролюється та автоматично регулюється залежно від рівня сонячного світла.
Сонячна панель важить всього 3,8 кг, розмір у складеному вигляді: 470×435×45 см (у розкладеному: 1490×470×25 см), що спрощує транспортування, підвішування та зняття. Створена із високоефективних сонячних батарей, перетворює до 21,5-23,5% сонячної енергії на безкоштовну енергію.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Junlee |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Junlee |
| Вага | 3,8 кг |
| Вихід | USB-A/USB-C/DC |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Модель | JLSP-100W |
| Потужність номінальна | 100 W |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
Информация для заказа
- Цена: 5 688,48 ₴







