



Зовнішній акумулятор HOCO J86A Powermaster 22.5W fully compatible power bank(50000mAh) White
1 301 ₴
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 6931474759245
+380 (93) 253-82-43
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Hoco J86A Powermaster — зовнішній акумулятор на 50000 мАг, здатний заряджати 3 телефони одночасно. Сам повербанк заряджається кабелем micro-USB або Type-C.
Завдяки підтримці найпоширеніших технологій швидкого заряджання Quick Charge 3.0 і Power Delivery, на зарядку сумісних моделей гаджетів і самої портативної батареї йде менше часу.
Поточний рівень заряду у відсотках відображається на маленькому екрані. Вбудований ліхтар не лише допоможе висвітлити темний простір, а й замінить настільну лампу.
Hoco J86A Powermaster зроблений з якісних та міцних матеріалів: пластику та полікарбонату, стійкого до впливу високих температур.
Його досить великі габарити: розмір — 148x68x64 мм, вага — 974 грам, — компенсуються багатофункціональністю пристрою.
Ємності вбудованого акумулятора в 50 000 мАч вистачить не тільки щоб підзарядити батарею ваших мобільних помічників під час короткострокових поїздок.
З таким запасом енергії можна сміливо вирушати у тижневий похід. У повербанка кілька інтерфейсів різного типу: двосторонній порт USB Type-C, а також два вихідні USB-порти.
Він підходить для підзарядки багатьох гаджетів: телефонів, плеєрів, селфі-палиці, планшета та інших мобільних апаратів. Крім того, вихідні порти можуть працювати паралельно та заряджати відразу кілька пристроїв.
Зовнішній акумулятор підтримує режим швидкого заряджання і може заряджати гаджети з вихідною потужністю до 22.5 Вт.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація | З дисплеєм |
| Бренд | Hoco |
| Вага | 974 г |
| Вид | Повербанк |
| Вихідні інтерфейси | 2 х USB-A |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 3 А |
| Загальна потужність | 22,5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Модель Power bank | J86A Powermaster |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 3 |
| Особливості | с LED индикатором |
| Призначення | Для зарядки пристроїв, Для смартфонів і планшетів |
| Разъемы | Micro-USB/USB-C |
| Розмір | 148 x 68 x 64 мм |
| Функції зарядки | QC22,5W+PD20W |
| Цвет | White |
Информация для заказа
- Цена: 1 301 ₴



