



Зовнішній акумулятор HOCO J52A New joy mobile power bank(20000mAh)
732 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 900 ₴
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 6931474718310
+380 (93) 253-82-43
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Найчастіше відбувається так, що в невідповідний момент мобільний може просто розрядитися. Перше, що спадає на думку — це знайти найближчу розетку. Але якщо джерело енергії сів надворі, цей варіант реалізувати неможливо. Залишається тільки одне рішення — дістати зовнішній акумулятор Hoco J52A New Joy 20000 mAh 10W White, адже він зможе віддати потрібну енергію "потерпілому" телефону.
Гаджет найкраще підійде для телефону для айфона та вразить сучасними дизайном та функціональними особливостями.
Функціональні особливості мобільного акумулятора Hoco J52 New Joy 20000 mAh 10W White.
З основних особливостей повербанку Hoco J52A New Joy 20000 mAh 10W White відзначимо:
- Ємність пристрою становить 20000 mAh;
- У корпусі зовнішньої батареї встановлені Li-Pol джерела живлення та електроніка для контролю процесу її передачі;
- Для підключення смартфона передбачені порти 2xUSB;
- Потужність заряду 10W;
- Джерело заряду (Input) 5V;
- Індикація рівня заряду світлодіодна.
Повербанк виготовлений у пластиковому корпусі. Крім того, Hoco J52A New Joy 20000 mAh 10W White має невелику вагу та скромні габаритні розміри 140x68x29мм, що дозволяє легко транспортувати його в рюкзаку. Колір павербанку White.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Емкость аккумулятора | 20000 мА/ч |
| Разъемы | micro USB |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Hoco |
| Вага | 393 г |
| Вид | Повербанк |
| Вихідні інтерфейси | 2 х USB-A |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 2 А |
| Загальна потужність | 10 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Модель Power bank | J52A |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 2 |
| Призначення | Для зарядки пристроїв, Для смартфонів і планшетів |
| Розмір | 140 x 68 x 29 мм |
| Цвет | White |
Информация для заказа
- Цена: 732 ₴



