


Зовнішній акумулятор REMAX Hunch Series PD20W+QC18W Fast Charging Power Bank 10000mAh RPP-502 White
579 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 900 ₴
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: RPP-502 White
+380 (93) 253-82-43
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
REMAX Hunch Series PD20W+QC18W Fast Charging Power Bank 10000mAh RPP-502 White – зовнішній акумулятор, який здатний продовжити робочий час гаджетів. Завдяки своїй компактності він легко поміститься в сумці або портфелі, не займаючи багато місця, і в потрібний момент завжди буде під рукою.
REMAX Hunch Series PD20W+QC18W досить потужний і надійний, що гарантує повноцінну зарядку планшета, смартфона, плеєра, фотоапарата або будь-якої іншої техніки, сумісної з характеристиками з портативним зарядним пристроєм.
Особливості:
− ємність становить 10000 mAh;
− має вбудований дисплей з відображенням заряду батареї;
− для підключення гаджетів передбачені конектори USB-A та USB-C;
− максимальна сила струму: 3А.
REMAX Hunch Series RPP-502 виготовлений у пластиковому корпусі (ABS-пластик + вогнетривкий PC). Крім того, зовнішній акумулятор має середню вагу і скромні розміри 149 х 70 х 16 мм, що дозволяє легко носити його завжди з собою.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Remax |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Страна производитель | Китай |
| Особенности | Дисплей |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація | З дисплеєм |
| Бренд | Remax |
| Вага | 239 г |
| Вид | Повербанк |
| Вихідні інтерфейси | USB + USB Type C |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 3 А |
| Загальна потужність | 20 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | ABS + PC |
| Модель Power bank | RPP-502 |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 2 |
| Особливості | дисплей |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Разъемы | USB Type-C, Lightning |
| Розмір | 149 х 70 х 16 мм |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Функції зарядки | QC18W+PD20W |
| Цвет | White |
Информация для заказа
- Цена: 579 ₴



