Зовнішній акумулятор Baseus Magnetic Bracket Wireless Fast Charge Power Bank 10000mAh 20W White
1 504 ₴
- Нет в наличии
- Код: PPCX000202
+380 (93) 253-82-43
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
З магнітним бездротовим зарядним пристроєм Baseus Magnetic Bracket Powerbank with MagSafe Wireless Charging 10000mAh 20W Overseas Edition white (PPCX000202) + USB Type C Baseus Xiaobai Series 60W 0.5m заряджання виконується легко і займає дуже мало часу. Блоки живлення із вбудованими магнітами забезпечують ідеальне вирівнювання при підключенні до iPhone за допомогою технології Magsafe. І він пропонує вражаючу швидку бездротову зарядку до 15 Вт і пряму зарядку дроту 20 Вт.
Нова модернізована індукційна магнітна котушка зі збільшеним робочим діапазоном, тому ви можете розміщувати зарядний пристрій для телефону горизонтально і вертикально на свій розсуд, просто прикріпивши зарядний пристрій MagSafe до задньої панелі телефону. Магніт розміщений посередині, що відповідає за вирівнювання оптимального положення зарядного пристрою, тим самим підвищуючи ефективність бездротової зарядки, не переймаючись втратою заряду. Сильне магнітне тяжіння та безпечна та нековзна поверхня, що запобігає падінню.
Літій-полімерний акумулятор ємністю 10000 мАг дозволяє повністю зарядити iPhone 13 приблизно в 1,8 рази, а iPhone 12 — в 2 рази. Верхня сторона має світлодіодний індикатор для зручної перевірки ємності акумулятора.
Baseus Magnetic Wireless Charger значно покращив внутрішню структуру заряджання в порівнянні зі старою моделлю, щоб запобігти перегріву пристрою під час заряджання, телефон завжди підтримує середню температуру під час заряджання. Це остання інновація Team Baseus, успішно застосована в технології Magsafe, яку сьогодні можуть зробити лише деякі компанії.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | White |
| Матеріал | ABS + PC |
| Індикація | З дисплеєм |
| Бренд | Baseus |
| Особливості | підтримує бездротову зарядку до 15 Вт і MagSafe |
| Комплект поставки | Power Bank, USB Type-C |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кабель | USB-C/USB-C 60 Вт (50 см) |
| Модель Power bank | Magnetic Wireless |
| Функції зарядки | Power Delivery 20W + Quick Charge 3.0 |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 2 |
| Вихідні інтерфейси | USB Type C / бездротовий |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 3 А |
| Загальна потужність | 20 W |
| Час заряджаня | 3,5 год |
Информация для заказа
- Цена: 1 504 ₴










