Зовнішній акумулятор Xiaomi Mi Power Bank 3 10000mAh Wireless 10W Fast Charge BHR5460GL (black)
863 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 900 ₴
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: BHR5212CN
+380 (93) 253-82-43
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Xiaomi Mi Power Bank 3 10000mAh 10W Fast Charge (black) вирізняється стильним дизайном і обладнаний стандартом бездротової зарядки Qi з максимальною потужністю до 10 Вт. Завдяки наявності бездротового функціонала, є можливість заряджати смартфони та інші ґаджети.
Чутливий датчик, здатний швидко розпізнавати пристрої, спрощує процес заряджання ґаджета. Водночас смартфон можна заряджати, не знімаючи чохол, товщина якого має бути не більш ніж 5 мм.
Крім того, павербанк Xiaomi Mi Power Bank 3 обладнаний виходом USB-A максимальною потужністю до 15 Вт. Користувачі також можуть одночасно використовувати функцію дротового й бездротового заряджання.
Зовнішній акумулятор може похвалитися потужним часом роботи — ємності 10000 мА·год вистачить для роботи, повсякденного життя, відпустки та не тільки.
Павербанк обладнаний входом USB-C, що дуже зручно для швидшого заряджання. Зокрема, за струму 5 В-2 А час повного заряджання акумуляторної батареї становить 6 годин. І якщо вхідний струм становить 9 В-2 А або 12 В-1. 5 А, час повного заряджання становить усього майже 4 години.
Стандарт Qi дає змогу використовувати акумулятор для бездротового заряджання найрізноманітніших смартфонів, камер, приставок, ноутбуків та іншого обладнання.
Літій-полімерні акумуляторні елементи високої щільності мають незаперечні переваги під час роботи зі смартфонами, камерами та іншими пристроями. Їх вирізняє висока надійність, довговічність і безпека.
Суцільний металевий корпус вирізняється високою міцністю та стійкістю до ударів. Він зручно лежить у руці завдяки округленим граням. Особливе нековзне покриття панелі бездротової зарядки забезпечує чудове зчеплення з пристроєм, що заряджається, і приємні тактильні відчуття.
Чутливі ємнісні датчики та прогресивна плата керування живленням захищають зовнішній акумулятор Xiaomi Mi Power Bank 3 10000mAh 10W Fast Charge (black) від надмірного заряду, надмірного розряду, високої температури, короткого замикання та інших проблем, щоб також гарантувати максимальну безпеку заряджуваного пристрою. Загалом передбачено 9 ступенів захисту.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Выходные интерфейсы | USB Type A |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація | З індикатором рівня заряда |
| Бренд | Xiaomi |
| Вага | 230 г |
| Вид | Повербанк |
| Вихідні інтерфейси | USB Type A |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 2.4 A |
| Загальна потужність | 10 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Модель Power bank | Mi Power Bank 3 |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 2 |
| Особливості | Qi wireless charging |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Розмір | 147 x 71 x 17 мм |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Функції зарядки | Qi бездротова зарядка |
Информация для заказа
- Цена: 863 ₴










