Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ24A power bank(20000mAh) Black
690 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 900 ₴
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: BJ24AB
+380 (93) 253-82-43
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ24A power bank(20000mAh) Black ─ зручний зовнішній акумулятор великої ємності, що не дозволить залишитися без зв'язку в невідповідний момент. Він отримав приємний дизайн, доповнений текстурованою поверхнею. Має два USB-виходи (5V/2.1A) для одночасної зарядки гаджетів.
На передній панелі BOROFONE BJ24A розмістились індикатори, за якими можна визначити рівень заряду, що залишився. У зовнішньому акумуляторі використовуються Li-Pol елементи живлення сумарною ємністю 20 000 мАг.
Завдяки BOROFONE BJ24A можна користуватися своїми портативними пристроями на максимум, без страху залишитися з мінімальним рівнем заряду.
Особливлості:
− має ємність 20000 mAh та тривалий період збереження заряду;
− наявність 2 USB-портів для зарядки гаджетів;
− зарядка пристрою через роз'єми Type-C/Micro-USB;
− оснащений LED-індикаторами;
− багаторівневий захист від замикань та перегрівів, що забезпечує безпечну зарядку;
− виготовлений з вогнетривких матеріалів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Емкость аккумулятора | 20000 мА/ч |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація | З індикатором рівня заряда |
| Бренд | Borofone |
| Вага | 220 г |
| Вид | Повербанк |
| Вихідні інтерфейси | 2 х USB-A |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 2.1 A |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик + PC вогнестійкий корпус + літій-полімерна батарея |
| Модель Power bank | BJ24A |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 2 |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Разъемы | Micro-USB/USB-C |
| Розмір | 136 x 68 x 16 мм |
| Функції зарядки | Стандартна |
Информация для заказа
- Цена: 690 ₴









