



Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ27A Pindar power bank(20000mAh) Black
670 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 900 ₴
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: BJ27AB
+380 (93) 253-82-43
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
BOROFONE BJ27A Pindar power bank(20000mAh) Black ─ зовнішній акумулятор, який здатний продовжити робочий час гаджетів. Завдяки своїй компактності він легко поміститься в сумці або портфелі, при цьому не займаючи багато місця, і в потрібний момент завжди буде під рукою.
Power Bank BOROFONE BJ27А досить потужний і надійний, що гарантує повноцінну зарядку планшета, смартфона, плеєра, фотоапарата або будь-якої іншої техніки, сумісної за характеристиками з портативним зарядним пристроєм.
Особливості:
− ємність становить 20 000 mAh;
− має вбудовані світлодіодні індикатори заряду;
− для підключення гаджетів передбачені конектори 2xUSB;
− максимальна сила струму: 2.1А.
Power Bank виготовлений у пластиковому корпусі (ABS-пластик + вогнетривкий PC). Крім того, BOROFONE BJ27A Pindar power bank(20000mAh) Black має середню вагу і скромні розміри 139 х 68 х 29 мм, що дозволяє носити його завжди з собою.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація | З індикатором рівня заряда |
| Бренд | Borofone |
| Вага | 435 г |
| Вихідні інтерфейси | 2 х USB-A |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 2.1 A |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик + PC вогнестійкий корпус + літій-полімерна батарея |
| Модель Power bank | BJ27A Pindar |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 2 |
| Особливості | індикатор залишкового заряду |
| Разъемы | Micro-USB/USB-C |
| Розмір | 139 х 68 х 29 мм |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
Информация для заказа
- Цена: 670 ₴



