



Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ19B Incredible PD20W+QC3.0 power bank(30000mAh) Black
1 027 ₴
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: BJ19BB
+380 (93) 253-82-43
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ19B Incredible PD20W+QC3.0 Power Bank (30000mAh) Black дозволяє підключати два пристрої одночасно, а сам заряджається кабелем Micro-USB або Type-C. Усередині нього захований запас енергії на 6-8 зарядок смартфона: 30 000 мАг. Чотири світлодіоди показують заряд, що залишився. Завдяки підтримці технологій прискореної зарядки, таких як Quick Charge 3.0 і Power Delivery, сумісні гаджети заряджаються швидше звичайного.
Borofone BJ19B зроблений з якісних та міцних матеріалів: пластику та полікарбонату, стійкого до впливу високих температур. Незважаючи на значний запас енергії, зосереджений усередині, у пауербанка компактні габарити: розмір – 137x68x40 мм, а вага – 586 грамів. Він зручно розміщується в долоні і має невелику вагу для своєї ємності.
Ємності вбудованого акумулятора в 30 000 мАч вистачить, щоб підзарядити батарею мобільних помічників під час короткострокових поїздок або відключень електроенергії. Пауербанк має кілька інтерфейсів різного типу: двосторонній порт USB Type-C, а також USB-порт. Він підходить для заряджання багатьох гаджетів: телефонів, плеєрів, планшета та інших мобільних апаратів. Крім того, вихідні порти можуть працювати паралельно та заряджати відразу кілька пристроїв.
Зовнішній акумулятор підтримує режим швидкого заряджання та може заряджати гаджети з вихідною потужністю до 20 Вт. Сумісні моделі смартфонів Huawei, Apple, Xiaomi будуть готові до роботи у найкоротший термін. Варто звернути увагу, що пристрій, що заряджається, повинен також підтримувати прискорену зарядку. Інакше увімкнеться стандартний режим роботи.
На лицьовій стороні корпусу знаходяться чотири світлодіоди. За кількістю діодів, що світяться, можна визначити приблизний рівень енергії, що залишився в пауербанку. Одна лампочка відповідає 25% і менше. Завдяки цій функції зручно визначати момент, коли портативний акумулятор необхідно поставити на підзарядку.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Емкость аккумулятора | 30000 мА/ч |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Цвет | Черный |
| Особенности | Быстрая зарядка |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація | З індикатором рівня заряда |
| Бренд | Borofone |
| Вага | 586 г |
| Вид | Повербанк |
| Вихідні інтерфейси | USB + USB Type C |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 3 А |
| Загальна потужність | 20 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик + PC вогнестійкий корпус + літій-полімерна батарея |
| Модель Power bank | BJ19B |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 3 |
| Особливості | Швидка зарядка |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Разъемы | Micro-USB/USB-C |
| Розмір | 137 × 68 × 40 мм |
| Функції зарядки | Power Delivery 20W + Quick Charge 3.0 |
Информация для заказа
- Цена: 1 027 ₴



