


Зовнішній акумулятор Xiaomi Mi Power Bank 3 10000 mAh 22.5W Fast Charge PB100DZM Black
651 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 900 ₴
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: BHR5079CN
+380 (93) 253-82-43
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Зовнішній акумулятор Xiaomi Mi Power Bank 3 10000 mAh 22.5W (BHR5079CN / PB100DZM) підтримує безліч протоколів та обладнаний системою захисту для безпечного заряджання підключеного пристрою. Порт USB-C підтримує функцію швидкого заряджання з обох боків. Заряджання самого пристрою займає всього 4.5 години.
Xiaomi Mi Power Bank 3 10000 mAh 22.5W має порт Type-C; коли до нього підключений iPhone максимальна потужність зарядки становить 20W для серій iPhone 12 та iPhone 13.
Зовнішній акумулятор оснащений двома портами USB-A та одним портом Type-C, всі роз'єми можуть працювати одночасно, підтримуючи різні пристрої, такі як смартфони, планшети, браслети Xiaomi та інші.
У комплект Mi Power Bank 3 10000 mAh входить кабель USB-A ─ Type-C, який може заряджати безліч пристроїв з інтерфейсом Type-C, сам зовнішній акумулятор так само заряджається за допомогою Type-C кабелю від блоку живлення, який в комплект постачання не входить.
Xiaomi Mi Power Bank 3 10000 mAh підтримує різні протоколи швидкої зарядки такі як PD і QC3+, може заряджати різні пристрої: мобільні телефони, планшети, комутатори та браслети та іншу техніку.
Корпус має неймовірну міцність, здатну протистояти падінням і ударам. Ергономічний плавний дизайн забезпечує зручне положення в руці, а зносостійке покриття має чудовий запас міцності у повсякденному носінні.
Пристрій має функцію зарядки низької потужності спеціально для Bluetooth-гарнітури або фітнес-браслетів. .Достатньо просто двічі натиснути кнопку живлення, щоб увійти в режим 2-годинної зарядки низької потужності.
Комплектуючі, що використовуються в цьому пристрої, пройшли перевірку відповідності стандарту 35590-2017. Вони відповідають вимогам захисту електричних характеристик та пристосованості до навколишнього середовища.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація | З індикатором рівня заряда |
| Бренд | Xiaomi |
| Вага | 200 г |
| Вид | Повербанк |
| Вихідні інтерфейси | USB + USB Type C |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 3 А |
| Загальна потужність | 22,5 W |
| Кабель | USB-A/Type-C |
| Комплект поставки | Power Bank, USB Type-C |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Модель Power bank | Mi Power Bank 3 |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 3 |
| Особливості | QC3.0/PD 20W |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Розмір | 148 х 74 х 15.3 мм |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Функції зарядки | Power Delivery 20W + Quick Charge 3.0 |
| Час заряджаня | 4,5 год |
Информация для заказа
- Цена: 651 ₴



