


Зовнішній акумулятор HOCO J81 Fast Way 22.5W fully compatible power bank(10000mAh) White
572 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 900 ₴
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 6931474751799
+380 (93) 253-82-43
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Зовнішній акумулятор HOCO J81 Fast Way 22.5W fully compatible power bank(10000mAh) White вирізняється своєю універсальністю та вражаючою функціональністю, а також великою ємністю при досить компактних розмірах. Завдяки підтримці технологій прискореної зарядки, таких як Quick Charge 3.0 і Power Delivery, сумісні гаджети заряджаються швидше звичайного.
Корпус повербанку надійно зібраний, виготовлений із міцного поєднання вогнестійкого полікарбонату та ABS-пластику. У верхній частині передньої панелі аксесуара розташований, захищений глянсовою накладкою, дисплей, який допоможе контролювати його роботу та рівень заряду вбудованої батареї ємністю 10 000 mAh.
На бічній грані аксесуара знаходиться кнопка управління, а зверху ─ роз'єм Micro-USB та Type-C для його зарядки і два USB-порти для зарядки різних гаджетів. Максимальна сила вихідного струму становить 3А.
Зовнішній акумулятор підтримує режим швидкого заряджання та може заряджати гаджети з вихідною потужністю до 22.5 Вт. Сумісні моделі смартфонів Huawei, Apple, Xiaomi будуть готові до роботи у найкоротший термін. Варто звернути увагу, що пристрій, що заряджається, повинен також підтримувати прискорену зарядку. Інакше увімкнеться стандартний режим роботи.
Особливості:
− ємність: 10 000 mAh;
− можливість заряджати відразу 3 пристрої;
− підтримка протоколів швидкої зарядки;
− висока якість складових та матеріалів;
− відносно компактні розміри такого потужного пристрою;
− декілька рівнів захисту для безпечної зарядки;
− LED-дисплей з відображенням заряду батареї.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація | З дисплеєм |
| Бренд | Hoco |
| Вага | 238 г |
| Вид | Повербанк |
| Вихідні інтерфейси | 2 x USB + USB Type-C |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 3 А |
| Загальна потужність | 20 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | ABS + PC |
| Модель Power bank | J81 Fast Way |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 3 |
| Особливості | LED-дисплей, інтелектуальне заряджання, захист від перенапруги, швидке заряджання |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Разъемы | Micro-USB/USB-C |
| Розмір | 141 х 68 х 17 мм |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Функції зарядки | QC22,5W+PD20W |
| Цвет | White |
Информация для заказа
- Цена: 572 ₴



