


Зовнішній акумулятор REMAX Chinen Series 20W+22.5W Fast Charging Power Bank with LED Light 30000mAh RPP-320
1 350 ₴
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: RPP-320 Blue
+380 (93) 253-82-43
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Павербанк Remax RPP-320 створений для комфортної та безпечної зарядки гаджетів, здатний зарядити більшість сучасних моделей смартфонів за мінімальний час, завдяки підтримці технологій швидкого заряджання QuickCharge 22.5W та USB Power Delivery 20W.
Виконаний у практичному, класичному дизайні із стильно реалізованими деталями, зручний у використанні. Лампа м'якого світла дозволяє використовувати павербанк як джерело світла з значним часом роботи.
Міцний корпус з вогнестійкого полікарбонату, надійна літій-полімерна батарея, інтелектуальна мікросхема, що контролює струм і напругу, захист від перегріву та короткого замикання гарантують тривалий термін служби павербанку та убережуть гаджет, що заряджається, від пошкоджень.
На передній панелі знаходиться LED дисплей, а на бічній – кнопка для його активації, що допоможе легко та просто визначити рівень заряду вбудованої батареї ємністю 30000mAh.
Модель оснащена двома інтерфейсами для її заряджання та двома інтерфейсами для заряджання сторонніх пристроїв - роз'ємами Micro-USB та парою USB портів. Також є роз'єм Type-C, призначений для виконання обох цих функцій. Всі інтерфейси підтримують швидку зарядку як самого павербанка так і пристроїв, що заряджаються від нього.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Remax |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Емкость аккумулятора | 30000 мА/ч |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація | З дисплеєм |
| Бренд | Remax |
| Вага | 592 г |
| Вид | Повербанк |
| Вихідні інтерфейси | 2 x USB + USB Type-C |
| Дизайн | Стандартний |
| Живлення | Акумулятор |
| Загальна потужність | 22,5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Модель Power bank | RPP-320 |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 2 |
| Особливості | Quick Charge |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Разъемы | Micro-USB/USB-C |
| Розмір | 148 х 68 х 39 мм |
| Функції зарядки | QC22,5W+PD20W |
Информация для заказа
- Цена: 1 350 ₴



