

Зовнішній акумулятор REMAX Noah Series 20W+22.5W PD+QC Fast Charging Power Bank 20000mAh RPP-316 Blue
1 157 ₴
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: RPP-316 Blue
+380 (93) 253-82-43
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Павербанк Remax RPP-316 створений для комфортної та безпечної зарядки гаджетів, здатний зарядити більшість сучасних моделей смартфонів за мінімальний час, завдяки підтримці технологій швидкого заряджання QuickCharge 22.5W та USB Power Delivery 20W.
Виконаний у практичному, класичному дизайні із стильно реалізованими деталями, зручний у використанні.
Міцний корпус з вогнестійкого полікарбонату, надійна літій-полімерна батарея, інтелектуальна мікросхема, що контролює струм і напругу, захист від перегріву та короткого замикання гарантують тривалий термін служби павербанку та убережуть гаджет, що заряджається, від пошкоджень.
Модель оснащена двома інтерфейсами для її заряджання та двома інтерфейсами для заряджання сторонніх пристроїв - роз'ємами Micro-USB та парою USB-портів. Також є роз'єм Type-C, призначений для виконання обох цих функцій. Всі інтерфейси підтримують швидку зарядку як самого павербанка так і пристроїв, що заряджаються від нього.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Remax |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Емкость аккумулятора | 20000 мА/ч |
| Разъемы | micro USB |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація | З дисплеєм |
| Бренд | Remax |
| Вага | 450 г |
| Вид | Повербанк |
| Вихідні інтерфейси | 2 x USB + USB Type-C |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна потужність | 22,5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Модель Power bank | RPP-316 Blue |
| Особливості | Quick Charge |
| Призначення | Для зарядки пристроїв, Для смартфонів і планшетів |
| Розмір | 137 x 68,5 x 28,5 мм |
| Функції зарядки | QC22,5W+PD20W |
Информация для заказа
- Цена: 1 157 ₴



