


Зовнішній акумулятор REMAX Bole Series 20W+22.5W PD+QC Fast Charging Power Bank 30000mAh RPP-522 White
1 302 ₴
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: RPP-522 White
+380 (93) 253-82-43
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Павербанк Remax RPP-522 White створений для комфортної та безпечної зарядки гаджетів, здатний зарядити більшість сучасних моделей смартфонів за мінімальний час, завдяки підтримці технологій швидкого заряджання QuickCharge 22.5W та USB Power Delivery 20W.
Виконаний у практичному, класичному дизайні із стильно реалізованими деталями, зручний у використанні. Лампа м'якого світла дозволяє використовувати павербанк як джерело світла з значним часом роботи.
Міцний корпус з вогнестійкого полікарбонату, надійна літій-полімерна батарея, інтелектуальна мікросхема, що контролює струм і напругу, захист від перегріву та короткого замикання гарантують тривалий термін служби павербанку та убережуть гаджет, що заряджається, від пошкоджень.
На передній панелі знаходиться вигнутий LED дисплей, а на бічній — кнопка для його активації, що допоможе легко та просто визначити рівень заряду вбудованої батареї ємністю 30000mAh.
Модель оснащена двома інтерфейсами для її заряджання та двома інтерфейсами для заряджання сторонніх пристроїв - роз'ємами Micro-USB та парою USB портів. Також є роз'єм Type-C, призначений для виконання обох цих функцій. Всі інтерфейси підтримують швидку зарядку як самого павербанка так і пристроїв, що заряджаються від нього.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Remax |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Емкость аккумулятора | 30000 мА/ч |
| Разъемы | micro USB |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація | З дисплеєм |
| Бренд | Remax |
| Вага | 615 г |
| Вид | Повербанк |
| Вихідні інтерфейси | 2 x USB + USB Type-C |
| Дизайн | Стандартний |
| Живлення | Акумулятор |
| Загальна потужність | 22,5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Модель Power bank | Bole Series RPP-522 |
| Особливості | Quick Charge |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Розмір | 144 x71 x 41 мм |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Функції зарядки | QC22,5W+PD20W |
| Цвет | White |
Информация для заказа
- Цена: 1 302 ₴



