Зовнішній акумулятор Mibrand "4.5.0" 20000mAh 20W Snow leopard
820 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 900 ₴
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: MI20K/4.5.0
+380 (93) 253-82-43
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
На сленгу українських військових повідомлення 4.5.0 означає «все добре» або «все пучком», тож цей код — символ захисту для українців. «4.5.0» від Mibrand — патріотичний зовнішній акумулятор, створений на честь українських військових. Це підкреслює нанесений слоган «Сміливі та незламні».
Зовнішній акумулятор «4.5.0» Snow Leopard («Сніжний барс») — модель з принтом «камуфляж» на 20 000 mAh (3,8 V / 76 Wh) з такими портами:
— вхід Micro-USB: 5V / 2A, 9V/ 2A;
— вхід TYPE-C: 5V / 3A, 9V / 2A, 12V / 1,5A;
— вихід TYPE-C: 5V / 3A, 9V / 2,2A, 12V / 1,6A;
— вихід USB: 5V / 3A, 9V / 2A, 12V / 1,5A.
Камуфляжний пауербанк Mibrand «4.5.0» оснащений функціями QC 18 W + PD 20 W. Крім гаджетів, він підійде для роутерів, модемів, систем відеонагляду. При цьому пристрій може виконувати функцію безперебійного джерела живлення: можна заряджати техніку від пауера, коли він підключений до мережі.
Патріотичний зовнішній акумулятор «4.5.0» від Mibrand виготовлений із міцного вогнетривкого ABS-пластику. Основа корпусу не пофарбована — це колір самого пластику. Отже, подряпини й потертості будуть майже непомітними. А військовий принт на пауербанку має естетичне й тактильно приємне рельєфне нанесення.
Пристрій має світловий індикатор. Кабель для зарядки Type-C постачається в комплекті. Пауербанк захищений від несподіваної перенапруги на виході / вході, перегріву й надлишку заряду.
Патріотичний пауербанк Mibrand «4.5.0» 20 000 mAh Snow Leopard з камуфляжним принтом — чудовий подарунок як для себе, так і для близьких на знак нашої незламності й боротьби за свободу України!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mibrand |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація | З індикатором рівня заряда |
| Бренд | Mibrand |
| Вихідні інтерфейси | USB + USB Type C |
| Дизайн | Патріотичний |
| Загальна вихідна напруга | 3,8 V |
| Загальна потужність | 20 W |
| Кабель | USB-A/Type-C |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренда | Чехія |
| Матеріал | ABS |
| Модель Power bank | «4.5.0» |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 2 |
| Особливості | кабель Type-C у комплекті |
| Призначення | Для телефонів |
| Разъемы | Micro-USB/USB-C |
| Розмір | 142,5 х 67,8 х 27,8 мм |
| Функції зарядки | QC18W+PD20W |
| Цвет | Snow Leopard |
Информация для заказа
- Цена: 820 ₴









