



Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ22A 22.5W+PD20W fully compatible power bank 20000mAh Black
843 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 900 ₴
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: BJ22AB
+380 (93) 253-82-43
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
BOROFONE BJ22A — потужний і зручний зовнішній акумулятор для активних користувачів ґаджетів. Ємність батареї — 20 000 mAh, номінальна ємність — 11 800 mAh.
Крім великої ємності акумулятора, ще одна важлива особливість моделі BJ22A від BOROFONE — вбудовані кабелі. Тобто цей повербанк одразу готовий до використання: не потрібно купувати й потім носити при собі додаткові кабелі. Пристрій завжди цілком готовий до того, щоб поновити заряд девайсів, при чому одночасно двох.
У повербанк BOROFONE BJ22A вбудовано:
— кабель USB-C;
— кабель Lightning.
Такий помічник стане незамінним для тих, хто користується одразу двома пристроями, які мають різні роз’єми для заряджання.
BOROFONE BJ22A оснащений світлодіодним цифровим дисплеєм. У режимі реального часу на ньому відображається рівень заряду батареї. Пристрій виготовлений з міцного ABS-пластику й вогнестійкого полікарбонату. Має літій-полімерний акумулятор. Оснащений двома роз’ємами — USB та USB-C.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Емкость аккумулятора | 20000 мА/ч |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація | З дисплеєм |
| Бренд | Borofone |
| Вага | 422 г |
| Вид | Повербанк |
| Вихідні інтерфейси | USB-A / вбудований кабель USB-C / вбудований кабель для Lightning |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 3 А |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | ABS, вогнетривкий матеріал PC |
| Модель Power bank | BJ22A |
| Особливості | Цифровий дисплей, підтримка протоколів швидкої зарядки |
| Разъемы | USB Type-C / вбудований кабель USB Type-C |
| Розмір | 148 × 69 × 30 мм |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
Информация для заказа
- Цена: 843 ₴



