



Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ3A Minimalist power bank(20000mAh) White
648 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 900 ₴
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: BJ3AW
+380 (93) 253-82-43
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ3A Minimalist power bank(20000mAh) White містить в надійному та компактному корпусі 20000 мАг ємності літій-полімерної батареї. Має два USB-A вихідних порти, що дозволяють заряджати одночасно 2 пристрої. Для зарядки має два вхідні роз'єми: Micro-USB / Type-C. Вихідна напруга 2 А забезпечить стабільну та достатньо швидку зарядку смартфона, планшета, камери, навушників тощо. Ємності цієї батареї вистачить на повних 6 зарядок для середнього смартфона, що робить пауербанк незамінним у подорожі.
Корпус виготовлений з якісного вогнестійкого пластику (ABS + PC). Надійна збірка забезпечить тривалу експлуатацію пауербанка, навіть при інтенсивному використанні в екстримальних умовах. Пауербанк має багаторівневий захист від коротких замикань та перегрівання — це гарантує безпечну зарядку будь-якого ґаджета.
Розміри 148 х 73 х 26 мм, вага 370 грамів — чудовий вибір для використання з собою як у подорожах, так і в повсякденному житті, адже батарея ґаджета може сісти в незручний момент, коли пошук розетки буде неможливим або не буде вільного часу для цього.
На корпусі є зручний LED-індикатор, що відображає рівень заряду.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Емкость аккумулятора | 20000 мА/ч |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація | З індикатором рівня заряда |
| Бренд | Borofone |
| Вага | 370 г |
| Вид | Повербанк |
| Вихідні інтерфейси | 2 х USB-A |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 2 А |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик + PC вогнестійкий корпус + літій-полімерна батарея |
| Модель Power bank | BJ3A Minimalist |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 2 |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Разъемы | Micro-USB/USB-C |
| Розмір | 148 х 73 х 26 мм |
| Функції зарядки | Стандартна |
| Цвет | White |
Информация для заказа
- Цена: 648 ₴



