Видеорегистратор Dahua DHI-NVR1108HS-8P-S3/H Видеорегистратор 8-канальный Регистраторы для систем наблюдения
7 567 ₴
- Нет в наличии
- Код: 99-00003450
+380 (93) 253-82-43
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Видеорегистратор Dahua DHI-NVR1108HS-8P-S3/H Видеорегистратор 8-канальный Регистраторы для систем наблюдения
Відеореєстратор Dahua – це передовий пристрій для забезпечення безпеки та відеоспостереження. Завдяки високоякісному запису відеосигналу, підтримці IP камер та інноваційним технологіям, він є надійним рішенням для впровадження ефективної системи безпеки. Забезпечуючи стійкий захист даних і зручний інтерфейс управління, відеореєстратор Dahua стає ідеальним вибором для ваших потреб у відеоспостереженні та контролі безпеки.
Галузь застосування:
- Будинок: Відеоспостереження за будинком, квартирою, дачею
- Офіс: Відеоспостереження за офісом, складом, магазином
- Виробництво: Відеоспостереження за виробничими приміщеннями
- Освіта: Відеоспостереження у школах, університетах
- Охорона здоров'я: Відеоспостереження у лікарнях, поліклініках
Переваги:
- Висока якість зображення
- Широкий набір функцій
- Простота використання
8-канальный 1U 8PoE Lite H.265, Видео сжатие: H.265+/H.265/Smart H.264+/H.264; Поток 80 Мбит/с; Запись: 8MP/5MP/4MP/3MP/1080P/720P/D1/CIF; 1 VGA/1 HDMI; Интерфейсы: RJ-45 (10 / 100М), 2x USB, 1х HDD (до 8 Тб каждый), RCA вход/выход; DC 48/53В, 260x225x48мм
| Процессор | встроенный |
|---|---|
| Операционная система | Linux |
| IP камеры | 8 каналов |
| Входящий поток | 80 Мбит/с |
| Аудио интерфейсы | Вх/Вых: 1/1, RCA |
| Интерфейсы видео выхода | 1 HDMI, 1 VGA |
| Мультиэкранный режим | 1/4/8/9 |
| Видео компрессия | Smart H.265+/Smart H.264+/H.265/H.264 |
| Поддержка разрешений | 8MP/5MP/4MP/3MP/1080P/720P/D1/CIF |
| Частота кадров (главный поток) | 1 канал - 8MP(30к/с), 4-каналов - 1080P(30к/с) |
| Режим записи | Ручное, по тревоге, детекция движения, по таймеру |
| Аудио компрессия | PCM/G711A/G711U/G726/AAC |
| Ethernet | 1 RJ-45 порт (10/100/1000Mbps) |
| PoE порты | 8 портов (10/100 Mbps) |
| Сетевые протоколы | HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4, IPv6, RTSP, UDP, NTP, DHCP, DNS, P2P |
| Совместимость | ONVIF(profile T/profile S/profile G),CGI,SDK |
| USB | 2 USB 2.0 порта |
| Питание | DC53В, 1.8A |
| Мощность потребления | <72Вт |
| Рабочая температура | -10°C ~ +45°C |
| Размеры | 260x225x48мм |
| Вес | 840 г |
| Срок гарантии | 24 мес. |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Тип корпуса | Горизонтальный |
| Операционная система | Linux |
| Формат сжатия | H.264, H.265, H.264+, H.265+ |
| Скорость записи | 30 кадр/сек |
| Количество каналов | 8 |
| Количество видеовыходов | 2 |
| VGA видеовыход | Да |
| HDMI видеовыход | Да |
| Поддержка PoE | Да |
| Состояние | Новое |
| Количество встроенных POE портов | 8 |
| Интерфейсы | |
| Количество USB-портов | 2 |
| Дополнительные | |
| Режим ручной записи | Да |
| Режим записи по расписанию | Да |
| Режим записи по движению | Да |
| Общие | |
| Напряжение | 72 В |
| Длина | 260 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Высота | 48 мм |
| Вес | 0.84 кг |
Информация для заказа
- Цена: 7 567 ₴



